Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek:8:30 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Lewy panel
Numer KBA:
Zeigen linken Fenster
Pokaż prawy panel

Wymiany, zwroty, reklamacje


Wymiana niepasujących części

Jeżeli zakupione części nie psują np. z powodu modyfikacji fabrycznych bądź wtórnych, a zostały poprawnie dobrane (przez naszych konsultantów, na podstawie wszystkich danych pojazdu i producenta części), prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie t.j w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki i odesłanie go a my postaramy się, tak szybko, jak to możliwe WYMIENIĆ TOWAR NA INNY (pod warunkiem, że wymieniane części nie nosiły żadnych śladów użytkowania i będą zapakowane w opakowania producenta czyli te które dotarły do klienta). Uwaga.: Opakowanie producenta nie należy oklejac taśmą w różnych miejscach tylko w tych których była naklejona.Opakowanie producenta wraz z częścią należy zabezpieczyć na czas wysyłki najlepiej zapakować w dodatkowy karton lub owinąć folią do pakowania i dostarczyć do sklepu.W przypadku odesłania towaru bez odpowiedniego zabezpieczenia przed uszkodzeniem lub stwierdzeniem śladów montażu odesłanej części towar zostanie odesłany na koszt odbiorcy przesyłką za pobraniem. Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca. Do towaru odsyłanego należy dołączyć paragon oraz wypełniony druk zwrotu towaru.

 

Wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę sklep zastrzega sobie możliwość zwrotu środków pieniężnych na konto bankowe (niezwłocznie lecz nie później niż w terminie 14 dni), wskazane przez Klienta za zakupione części lub akcesoria samochodowe.

 
Pliki do pobrania
zwrot_towaru.pdf

formularz zwrotu (format .pdf)

 W przypadku braku programu Adobe reader (którym można otwożyc formularz) można ściągnąć i zainstalować go z tej strony.

 

Zwrot towaru czyli odstąpienie od umowy

Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z dokonanych w naszym sklepie zakupów bez podania przyczyny należy w terminie 14 dni od daty doręczenia paczki wypełnić druk odstąpienia od umowy umieszczony tutaj.

Należy pamiętać, że zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym (nie montowany, kompletny)  i starannie zabezpieczonym na czas transportu. Opakowanie producenta w którym został przysłany towar nie powinno być oklejone naklejkami, listem przewozowym bez jaichkolwiek podpisów. Taśmę można nakleic w miejscu w którym była naklejona. Do paczki należy dołączyć paragon.

 

Zwrot należności będzie zwrócony w jak najkrótszym terminie jak to będzie możliwe na konto wskazane przez klienta.

 

UWAGA:

Części elektroniczne i elektryczne oraz płyny nie podlegają zwrotowi.

Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie konsumentom.

Prawo zwrotu nie przysługuje podmiotom gospodarczym,jeżeli produkt został zakupiony na potrzeby firmy.


Wszystkie odsyłane części bez dodatkowego zabezpieczenia ochronnego oryginalnych opakowań, oklejone taśmą, jakimikolwiek naklejkami, listami przewozowymi, opisane etc bezpośrednio na oryginalnych opakowaniach części, zniszczone podczas transportu powrotnego od Klienta, NIE BĘDĄ przyjmowane przez nasz magazyn.

Pliki do pobrania
odstąpienie do umowy.pdf

formularz zwrotu (format .pdf)

 W przypadku braku programu Adobe reader (którym można otwożyc formularz) można ściągnąć i zainstalować go z tej strony.

 

Zwrot wymontowanych towarów kaucjonowanych (tzw. rdzeni)

 

Zwrot wybranych części wymontowanych (tzw. rdzeni) podlegających programowi regeneracji w celu odzyskania uiszczonej z tego tytułu kaucji odbywa się na koszt nadawcy i musi zostać dokonany w oryginalnym opakowaniu, w którym dostaczrono część nową do wymiany. Zwrot kaucji uiszczonej przy zakupie części nowej następuje wyłącznie w chwili uznania przyjęcia zwracanego rdzenia, czyli starej części przez producenta nowej części, czyli po decyzji rzeczoznawców producenta, iż zwracany rdzeń nadaje się do regeneracji. Termin zwrotu kaucji przez producenta to zazwyczaj 7-31 dni w tym czasie środki zostają zwrócone na konto bankowe wskazane przez Klienta dokonującego zwrotu wymontowanych, zużytych podzespołów (tzw. rdzeni). Sklep nie ma wpływu na termin przyjęcia rdzenia towaru kaucjonowanego przez producenta.

Warunkiem zwrotu kaucji przez producentów części biorących udział w programie wymiany części kwalifikujących się do regeneracji jest ich wypracowanie – naturalne zużycie tych podzespołów. Zniszczenia mechaniczne (np. gwintów, złamania, rozwiercenia, wyrwania integralnych elementów rdzeni, wygięcia etc) lub braki ich integralnych elementów dyskwalifikują wymontowane części do zwrotu kaucji przez producentów.

 

Pliki do pobrania
zwrot_kaucjonowany.pdf formularz zwrotu KAUCJI (format .pdf)
W przypadku braku programu Adobe reader (którym można otwożyc formularz) można ściągnąć i zainstalować go z tej strony.
 
 

Reklamacje

Więcej o reklamacjach możesz się dowiedzieć tutaj>>