Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek:8:30 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Lewy panel
Numer KBA:
Zeigen linken Fenster
Pokaż prawy panel

ATE

ATE to marka wiodąca w dziedzinie motoryzacji jeśli chodzi o dostarczanie części zamiennych i pierwszomontażowych do samochodów praktycznie wszystkich marek. Posiada wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość oczekiwań konstruktorów pojazdów oraz kierowców, dzięki czemu może dostarczać produkty najlepszej jakości.

Niezawodne działanie samochodu to kwestia nie tylko wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Doskonale wie o tym firma ATE, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem wszelkich części zamiennych, a także sprzętu dla warsztatów samochodowych. Można jej zaufać, gdyż przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa produktów wypuszczanych na rynek.

Firma ATE zajmuje się produkcją części zamiennych i pierwszomontażowych do samochodów różnych marek, a specjalizuje się zwłaszcza w elementach układu hamulcowego, takich jak klocki, tarcze hamulcowe, zaciski i wiele innych. Są to produkty najwyższej jakości, gwarantujące długoletnią sprawność tych układów.

Cieszące się wielką popularnością pośród serwisantów i kierowców przedsiębiorstwo ATE produkujące części do samochodów jest bardzo pomocne dla pracowników warsztatów samochodowych. Dostarcza im bowiem nie tylko części, ale też osprzęt i systemy diagnostyczne, dzięki czemu mogą pracować łatwiej i lepiej.

Producent części samochodowych

Firma ATE wyróżnia się na tle innych firm produkujących części samochodowe, choć nie jest ich przecież mało na rynku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim najwyższa jakość produktów tej marki, która gwarantuje niezawodne działanie wszystkich układów w aucie, a także długa żywotność oferowanych przez nią części.

Części samochodowe, przede wszystkim wchodzące w skład układów hamulcowych, produkowane przez znaną firmę ATE, cieszą się wielką popularnością w najlepszych serwisach i warsztatach samochodowych. Zawdzięczają to swej wysokiej jakości, która gwarantuje bezpieczeństwo, a także wielkiej różnorodności i funkcjonalności.

Opinie o firmie

Nie ma osoby interesującej się motoryzacją, która nie słyszałaby o firmie ATE. Jest to lider w dziedzinie produkcji i dostarczania części pierwszomontażowych i zamiennych do samochodów różnych marek. Cieszą się one wielką popularnością i są chętnie wykorzystane przez najlepsze serwisy, gdyż gwarantują doskonałe osiągi oraz bezpieczeństwo podróżujących autem.

Każdy, kto ma styczność z produktami marki ATE, docenia ich wysoką jakość, która przekłada się na długie, niezawodne działanie układów w samochodzie, gwarantując bezpieczeństwo. Produkty te zaprojektowane są w sposób pozwalający na ich długie użytkowanie, czego klienci nie mogą nie docenić, także z powodów finansowych.

Asortyment w Sklepie Wajbex.pl

Przeglądając katalog sklepu motoryzacyjnego Wajbex, łatwo można zauważyć, że produkty marki ATE zajmują znaczącą pozycję w naszym asortymencie, co jest oczywiście podyktowane ich doskonałą jakością. Właśnie ze względu na nią nie mogło ich zabraknąć w naszym starannie wyselekcjonowanym asortymencie.

W naszym sklepie motoryzacyjnym znaleźć można szeroki katalog produktów marki Wajbex. Są to przede wszystkim elementy układu hamulcowego, w których firma się specjalizuje, takie jak tarcze hamulcowe, płyn hamulcowy i klocki. Znaleźć też można cylindry, różnego rodzaju czujniki kontrolujące pracę układów w samochodzie czy części do systemów abs.

Ceny produktów

Produkty ATE ze względu na swą wysoką jakość nie należą do najtańszych, co jest zrozumiałe. Sklep motoryzacyjny Wajbex jednak, dzięki idealnie wybranej, doskonałej bazie produktowej, może zaproponować wiele pozycji z asortymentu tego producenta w szczególnie korzystnych cenach, ich zakup u nas jest więc bardzo ekonomiczny.

Produkty

Ceramiczne klocki hamulcowe ATE

Cylindry ATE

Czujniki prędkości koła ATE

Klocki hamulcowe ATE

Płyny hamulcowe ATE

Pompa hamulcowa ATE

Przewody hamulcowe ATE

Szczęki hamulcowe ATE

Tarcze hamulcowe ATE

Urządzenia pomiarowe i kontrolne ATE

Zaciski hamulcowe ATE

Zawory redukcyjne ATE