Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek:8:30 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Lewy panel
Numer KBA:
Zeigen linken Fenster
Pokaż prawy panel

Układ hamulcowy

Cylinderek hamulcowy

Niewielki cylinderek hamulcowy jest istotną częścią hamulca bębnowego. To właśnie dzięki cylinderkowi szczęki hamulcowe ulegają rozwarciu, co gwarantuje prawidłową pracę całego układu hamulcowego. Jakiekolwiek uszkodzenie cylinderka prowadzi do poważnych konsekwencji, które mogą mieć ogromny wpływ na bezpieczeństwo jazdy!

 Układ hamulcowy w samochodach osobowych jest układem hydraulicznym, co oznacza, że do jego działania niezbędny jest specjalny płyn, będący substancją o właściwościach żrących. Uszkodzenie cylinderka powoduje obniżenie ciśnienia w płynie hamulcowym oraz jego wyciek na okładziny cierne pokrywające szczęki hamulcowe. Nietrudno sobie wyobrazić, jakie spustoszenia może poczynić wyciek płynu o właściwościach żrących w układzie hamulcowym!

Oferta cylinderków Wajbex.pl

Sprawność cylinderka możemy sprawdzić podczas rutynowego przeglądu pojazdu, którą specjalista z firmy Wajbex zaleca robić co 20 - 30 tysięcy kilometrów. W razie obaw, szczelność cylinderka możemy sprawdzić samodzielnie, odczytując poziom płynu hamulcowego, który znajduje się w specjalnym zbiorniczku kontrolnym.

Kupując nowe cylinderki samochodowe, pamiętajmy o tym, że są to części, które najlepiej wymieniać parami. W ofercie sklepu Wajbex znajdziesz fabrycznie nowe, najwyższej jakości cylinderki znanych i cenionych producentów, takich jak TRW, ATE, Brembo czy ABS oraz produkty wielu innych marek, dzięki czemu bez problemu dobierzesz część najlepiej dopasowaną do wymogów Twojego auta!

Atrakcyjna cena i tysiące część samochodowych

Oczywiście cylinderki samochodowe to nie jedyny produkt, który mamy w swojej ofercie! W sklepie Wajbex znajdziesz tysiące części samochodowych w atrakcyjnych cenach! Dodatkowo nasi klienci, dzięki specjalnemu formularzowi dostępnemu na naszej stronie, mogą szybko znaleźć część dopasowaną do posiadanego przez nich modelu samochodu lub, w razie dalszych wątpliwości, skorzystać z infolinii.

Wszystkie oferowane przez nas części w tym także cylinderki hamulcowe są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta od 12 lub 24 miesięcy oraz spełniają europejskie normy produkcyjne umożliwiające sprzedaż w Europie.

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie cylinderki do swojego samochodu, wybierz markę auta z listy poniżej, następnie model, rocznik oraz pojemność silnika.

Gdyby samodzielny wybór części sprawił Ci kłopot, skontaktuj się z nami: kontakt telefoniczny nr (22)620-89-45 lub 654-26-71 lub mailowo sklep@wajbex.pl.