Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Kontakt

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek:8:30 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00

tel./fax. 22 654 26 71

kom. 48 502 573 463

sklep@wajbex.pl

Lewy panel
Numer KBA:
Zeigen linken Fenster
Pokaż prawy panel

Układ hamulcowy

Bęben hamulcowy

Hamulec bębnowy to coraz rzadszy, jednak wciąż popularny rodzaj hamulca, który możemy spotkać między innymi w mniejszych samochodach osobowych. Tytułowy bęben hamulcowy to ruchomy element hamulca bębnowego, któremu ten zawdzięcza swoją nazwę. Bęben przymocowany jest do piasty koła i obraca się wraz z nią podczas jazdy.

Dlaczego bębny hamulcowe są coraz rzadsze? Odpowiedzialna za to jest głównie ich masa. Tego rodzaju hamulce są również droższe, niż popularniejsze obecnie hamulce tarczowe. Jednak w niektórych modelach samochodów hamulce bębnowe sprawdzają się lepiej, a dodatkowo ich żywotność jest nawet pięć razy dłuższa, niż hamulców tarczowych!

Oferta sklepu Wajbex.pl

Niestety, jak już wspomnieliśmy, raz na jakieś czas konieczna jest wymiana hamulców bębnowych. Tego rodzaju części najlepiej szukać u sprawdzonych producentów. Dzięki temu kupujący ma gwarancję, że oferowany mu towar jest fabrycznie nowy oraz najwyższej jakości! Bogaty wybór bębnów hamulcowych od sprawdzonych producentów znajdziesz w ofercie sklepu Wajbex!

Na naszej stronie internetowej, oprócz informacji na temat dostępności bębnów hamulcowych różnych marek, znajdziesz również łatwy w obsłudze formularz, dzięki któremu szybko znajdziesz część najlepiej pasującą do Twojego modelu samochodu. W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii!

Tysiące części samochodowych w atrakcyjnych cenach

Oprócz bębnów hamulcowych i innych części wchodzących w skład hamulców bębnowych, firma Wajbex posiada w swojej ofercie wiele innych części samochodowych! Dostępne w naszym sklepie produkty są fabrycznie nowe oraz sygnowane logiem znanych i cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wśród wielu auto części nasza oferta obejmuje także bębny hamulcowe wielu światowych marek, w tym także bębny marki TRW, ATE, Brembo, ABS, Zimmermann.

Wszystkie oferowane przez nas części w tym także bębny hamulcowe są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta od 12 lub 24 miesięcy oraz spełniają europejskie normy produkcyjne umożliwiające sprzedaż w Europie.

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie bębny do swojego samochodu, wybierz markę auta z listy poniżej, następnie model, rocznik oraz pojemność silnika.

Gdyby samodzielny wybór części sprawił Ci kłopot, skontaktuj się z nami: kontakt telefoniczny nr (22)620-89-45 lub 654-26-71 lub mailowo sklep@wajbex.pl.